Përzgjidhet zëvendësuesja e Enedës në Portokalli?
Siç dihet, pak ditë më parë, si një rrufe në qiell të hapur, u mësua lajmi se Endeda Tarifa nuk do të ishte më në moderimin e show-t më të famshëm në vendin tonë, Portokalli.
“Mr & Mrs. Smith” bëhet një serial televiziv por këtë herë pa Brad Pitt dhe Angelina Jolie
“Mr & Mrs Smith”, John dhe Jane, burrë e grua, dy vrasës aq të bukur dhe të dashuruar në mënyrën e tyre.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved