Luana Vjollca gati për dasmë
 
Shperndaje
ikub#: 2105010010
Luana Vjollca gati për dasmë Pas një bashkëjetesë të gjatë, biondja e kolme është gati për martesë me kosovarin e pasur.
Këtë vit Luana ndërron prefiksin e moshës dhe kjo duket se e ka shtyrë atë për të hedhin hapin e jetës. 
Thuhet se Luana dhe Krenari janë duke organizuar dasmën e tyre në shtator. Qëkur lidhja e tyre u bë formale ata kanë jetuar mes Tiranës dhe Prishtinës, ndërsa nuk dihet se cila do të jetë adresa fikse e çiftit pas martese.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KRENAR COCAJ LUANA VJOLLCA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved