Çfarë duhet të dini rreth variceve
 
Shperndaje
ikub#: 2104190005
Të pasurit këmbë perfekte është ëndrra e çdo gruaje, dhe varicet janë nga armiqtë më të shpeshtë të kësaj ëndrre.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: KEMBET VARICE VARICET

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved