Antioksidantët natyralë që duhet t’i konsumoni cdo ditë
 
Shperndaje
ikub#: 2104190007
Antioksidantët, në mënyrë të veçantë flvonoidet dhe polifenolet janë në gjendje të ndihmojnë qarkullimin duke ndikuar në zemër dhe enët e gjakut përveç se ka zotësinë për te mbrojtur shëndetin e syve. Por cilët janë anitoksidantët më të fuqishëm natyral.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ANTIOKSIDANTE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved