Ja 6-të teknika që e ndihmojnë fëmijën tuaj që të flejë vetëm
 
Shperndaje
ikub#: 2006110122
Që fëmija juaj të ndihet i sigurte dhe i qetë në gjumë ju duhet të ndiqni këto këshilla.
FOTO GALERI
30% deri 40% e fëmijëve kanë probleme me gjumin, sipas Studimit të Gjumit të Fëmijëve në Këln. Kështu që dërgimi i fëmijëve për të fjetur mund të jetë rraskapitës dhe zhgënjyes për prindërit dhe fëmijët. Por mos u mërzitni! Edhe pse problemi është i zakonshëm, ka disa metoda që mund t'i ndihmojnë fëmijët të bien në gjumë të lehtë dhe të flenë një natë të qetë pa u zgjuar. Në këtë artikull do të mësoni disa taktika të reja të prindërimit që ndihmojnë fëmijën tuaj për të fjetur gjumë vetëm. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE GJUME KESHILLA PRINDER SHENDET

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved