9 arsye për të pirë ujë me mjaltë dhe kanellë
 
Shperndaje
ikub#: 2006110112
Si mjalti dhe kanella veç e veç, njihen për vlerat e tyre, por së bashku ato janë një kombinacion i fuqishëm vlerash me të cilat ju njohim në këtë shkrim.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KANELLA MJALTI SHENDETI UJI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved