Parashikimi i motit për sot, 19 Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2104190002
Parashikimi i motit për sot, 19 Prill 2021 Ofruar nga iukub.al
Sipas meteorologëve, moti mbi vendin tonë do të jetë i vranët dhe me shira, të cilat do të vazhdojnë përgjatë gjithë ditës,  dhe në disa raste do të marrin edhe karakterin e shtrëngatës.
Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por mbeten konstante në orët e mesditës duke u luhatur në vlerat nga 02°C deri në 15°C.
Era do të fryjë mesatare me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi Veri-Perëndimor, dallgëzimi do të jetë mesatar deri i fortë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KOHA MOTI PARASHIKIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved