10 vazot më të bukura për lule dhe dekor
 
Shperndaje
ikub#: 2005110079
Ashtu si lulet edhe vazot janë dekori i shtëpisë.
FOTO GALERI
Shtëpia ka nevojë për lule. Tashmë në sezonin pranverë-verë lulet kanë marrë jetë dhe ditët e karantinës na i kanë bërë edhe më të bukura. Gjithmonë lulet mbeten zbukuruese, por me kalimin e kohëve edhe vazot e tyre janë kthyer në një trend. Kështu që ne jemi këtu për t’iu sjellë disa modele vazosh të cilat janë shumë dekoruese për ambientet e shtëpisë. Shfletoni galerinë e mësipërme për më shumë ide.
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEKOR LULE SHTEPI VAZO

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved