8 gabime që bëhen në dhomën e gjumit
 
Shperndaje
ikub#: 2004180031
E vërteta është se në krahasim më ambientet e tjera të shtëpisë, për dhomën e gjumit kujdesemi jo dhe aq dhe sigurisht që bëjmë gabim.
FOTO GALERI
Në dhomën e gjumit ne kalojmë një të treten e kohës, aty relaksohemi, ri mbushemi, ri marrin energjitë, ndjehemi më të qetë. Por sigurisht që aty nuk presim miqtë dhe kështu, shpesh tregohemi të pakujdesshëm në arredimin e saj.
Cilat janë gabimet më të zakonshme që bëjmë në arredimin e dhomës së gjumit?
 
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI DHOMA E GJUMIT GABIME SHTEPIA

Marre nga Herbeauty

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved