Frigoriferi në stilin amerikan një ndër detajet më të bukur të arredimit të shtëpisë
 
Shperndaje
ikub#: 1904190008
Kështu ja disa nga modelet me te bukura te frigoriferëve ne stilin amerikan qe duhet te preferoni te keni.
FOTO GALERI

Frigoriferët ne stilin amerikan janë me te vërtet shume te bukur dhe modern për me tepër janë nder modelet me te dashura për tu mbajtur ne shtëpi. Shpesh i keni pare ne filma, ne revista për dekorin e shtëpinë ndërsa tashme mund ti keni ne shtëpitë tuaja. Frigoriferi amerikan është ne fakt trendi i fundit për sa i përket elektro- shtëpiakeve ne një ekuilibër perfekt midis funksionit dhe dizajnit hi-tech.

Kështu te zgjidhni një frigorifer ne stilin amerikan është një blerje shume e zgjuar qe mund te bëni duke shfrytëzuar edhe hapësirën e tij por edhe pamjen e jashtme si dizajnë. Kështu ja disa nga modelet me te bukura te frigoriferëve ne stilin amerikan qe duhet te preferoni te keni.

Shfleto artikuj te tjere per: AMERIKAN FRIGORIFER STIL

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved