Ide të bukura për të arreduar shtëpinë me ngjyrën gri
 
Shperndaje
ikub#: 1805040120
Ja disa ide te bukura si te arredoni shtëpinë me ngjyrën gri.
FOTO GALERI

Siç mund ta dini grija është një ngjyre neutro dhe shume elegante, thekson ngjyrat me te zbehta dhe reflekton tonalitete te bukura. Te gjeni ngjyrën e duhur gri është me te vërtet e vështirë sepse theksi i saj mund te sjell ndjenja shume te ndryshme dhe te ketë impakte te mëdha mbi humorin dhe pamjen e një dhome. Nëse do te zgjidhni një sfumature gri te erret atë duhet ta aplikoni vetëm ne një mur apo ne detaje arredimi ne mënyrë qe te mos rendoni edhe me shume ambientin.

Grija e çelur dhe ngjyre hiri mund te ketë një pamje me elegante dhe relaksuese. Gjithashtu është mire te dini se grija është ngjyra e "hije" dhe për këtë arsye pasi ta keni zgjedhur duhet te zgjidhni se ku do ta poziciononi ne shtëpi aty ku ka me shume ndriçim natyral ose jo. Ja disa ide te bukura si te arredoni shtëpinë me ngjyrën gri.

Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI DEKOR IDE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved