Si të bëni vetë vathë të bukur dhe origjinal
 
Shperndaje
ikub#: 1705010004
Për çdo veshje është e rëndësishme te mbani vathet e duhura.

Për çdo veshje është e rëndësishme te mbani vathet e duhura. Dhe çfarë ka me mire se te mësoni te realizoni një pale vath vet ju? Ne këtë mënyrë mund te krijoni sa vathe te dëshironi te përshtatshme për çdo rast.

Teknika është e thjeshte dhe me pak hapa mund te krijoni vathet tuaja ne çdo forme apo ngjyre. Ndiqni videon hap pas hapi për te kuptuar se si te krijoni vath te bukur dhe origjinal për çdo veshje.

Shfleto artikuj te tjere per: BUKUR VATHE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved