6 kombinime komode për këtë stinë
 
Shperndaje
ikub#: 2106030007
6 kombinime komode për verën, të thjeshta dhe të shpejta...për t’u transformuar në “uniformën” perfekte të verës...
FOTO GALERI
Jeni nga ato tipa që qëndroni në këmbë para dollapit duke pritur që kombinimi perfekt të vijë si me magji? Atëherë fillimi i verës me siguri do të jetë një dramë për ju. Nëse nuk dini ç’të vishni në jetën e përditshme, kemi zgjedhur 6 kombinime që do t’ju shpëtojnë nga ky siklet.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIME KOMODE STINA VERA VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved