Çfarë të vishni nëse jeni të kolme
 
Shperndaje
ikub#: 2104260023
Çfarë të vishni  nëse jeni të kolme Çdo trup ka veshjet e veta që nxjerrin ne pah format dhe fshehin defektet. Nuk ekzistojnë veshje që bëjnë magji por vetëm truke për tu dukur sa më mirë.
Si të visheni nëse keni një trup të mbushur? Ja disa këshilla dhe truke stili të cilat është mirë të ndiqni.
1. Thojini po ngjyrave të errëta dhe aksesorëve
2. Mbani varëse të gjata apo vathë qe varen në ngjyrën e artë ose qelibarit.
3. Mundohuni të evitoni vijat horizontale.
4. Preferoni jakën V
5. Preferoni fundet, takat dhe pëlhurat e buta
 
 
 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FORMA TRUPI VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved