Çfarë të veshim për të fshehur barkun?
 
Shperndaje
ikub#: 2104210010
Fatmirësisht ekzistojnë shumë këshilla stili që mund të ndihmojnë për të fshehur barkun ose ndonjë defekt tjetër dhe mund të ndihmojnë në raste emergjente.
FOTO GALERI
.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU VESHJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved