Flokët. 6 prerje për tu dukur më të reja
 
Shperndaje
ikub#: 2104200015
Një prerje e freskët, disa fije dhe një ngjyrë e çelët për të rilindur gjithë pamjen tuaj. Për shkak se është e vështirë që ju vetë të dalloni shenjat e plakjes së parakohshme për shkak të një stili flokësh, po ju sjellim 6 shembuj që tregojnë sesi ora mund të shkojë para për ju vetëm për shkak të një ballukeje.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET MOSHA PRERJA STILI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved