Më thuaj ç’këpucë preferon, të them kush je
 
Shperndaje
ikub#: 2104140013
Preferoni creepers dhe këpucët platformë? Jeni fanatike e modës dhe nuk ju intereson çfarë mendojnë njerëzit për stilin tuaj? Zbuloni se çfarë thonë këpucët për personalitetin e atyre që i veshin.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: KARAKTERI KEPUCE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved