Më lejo të të ndryshoj vetullat, që të ndryshojë fytyra
 
Shperndaje
ikub#: 2103290011
Vetullat janë një prej tipareve më shprehëse të fytyrës dhe modelim i tyre, kur bëhet nga profesionistë, do të thotë një fytyrë e tjetërsuar.
FOTO GALERI
Gwen Stefani
Jessica Alba. 
Dreë Barrymore
Megan Fox
Christina Aguilera
Adele
Demi Lovato 
Cara Delevingne
Olivia Wilde
Kendall Jenner
Miley Cyrus
Lauren Conrad
Angelina Jolie. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA VETULLA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved