Fundet "midi”. Personazhe të famshme për t’i kopjuar
 
Shperndaje
ikub#: 2103290010
Fundet treçerekshe do jenë edhe këtë sezon në tendencë pasi sjellin një look mjaft elegant dhe perfekt. Edhe yjet e Hollywood-it i preferojnë këto lloj fundesh.
FOTO GALERI
Ja disa lloje që duket shumë këndshëm të veshur nga yjet. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDE FUNDE MIDI MIDI TRECEREKSHE

Marre nga ikub.al

loading...






 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved