Veshjet më të shtrenjta që të famshmet kanë veshur ndonjëherë
 
Shperndaje
ikub#: 2102080010
Veshjet e bëra me porosi janë përgatitur për të famshmit disa muaj përpara ditës së madhe.
FOTO GALERI
Puna e hollësishme e stilistëve çon në kosto të tepruara për këto fustane të krijuara posaçërisht. Sidoqoftë, askush nga të famshmit nuk paguan për këto fustane, por ata në fakt paguhen për t'i veshur ato. Sekreti prapa kësaj është shumë i thjeshtë: personalitetet e medias veprojnë si ambasadorë të markave dhe ndihmojnë për të rritur ndërgjegjësimin e markës. Kjo punë e vështirë dhe promovim padyshim që ju jep shpagim, dhe disa nga fustanet bëhen aq të popullarizuara saqë më vonë dalin në ankand për një çmim që ishte edhe më i lartë se origjinali. Ne po ju tregojmë pamjet më ikonike të veshura ndonjëherë nga të famshmet duke zbuluar dhe vlerën e tyre!
 
Shfleto artikuj te tjere per: FAMSHME SHTRENJTA VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved