10 arsye që na bëjnë ta admirojmë edhe më shumë stilin princeshës Diana
 
Shperndaje
ikub#: 2102060010
Ajo është një nga princeshat më të famshme dhe të dashura që kemi njohur.
FOTO GALERI
Pas buzëqeshjeve dhe shkëlqimeve janë historitë e saj personale që e bëjnë stilin e saj të qëndrojë mbi të tjerat. Vëmendja e saj për detajet është mbresëlënëse dhe ajo bëri pa frikë deklarata me veshjen e saj, duke provuar se ishte përpara kohës së saj dhe një ikonë e modës.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MODA PRINCESHE DIANA STILI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved