Celebritetet që na mahnitëm me pamjen edhe në pritje të ëmbël
 
Shperndaje
ikub#: 2102040043
Shtatzënia është fillimi i një jete të re dhe një familje më të madhe.
FOTO GALERI
 Ajo gjithashtu kërkon një gardërobë të re dhe me përmasa më të mëdha! Ndërsa barku juaj fillon të bëhet më i madh nga tremujori i parë deri në tremujorin e fundit, zgjedhja e rrobave të duhura ndoshta mund të jetë një sfidë më vete. Por, gjithsesi mundësitë për të mos rënë pre e dëshpërimit më pyetjen më të shpeshtë që i bëjmë vetës: “Çfarë të vesh?” ju vjen në ndihmë pamja e celebriteteve. Ato kanë shkëlqyer edhe gjatë periudhës së shtatzënisë.
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE EMBEL MAHNITJA PAMJA PRITJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved