Veshjet më të bukura të viteve 80’ nga celebritetet
 
Shperndaje
ikub#: 2101160010
Moda në vitet 1980 ishte në të gjithë vendin: vatat në supe, mëngët e fryra, flokët me rica, flokët e copëtuar, veshje xhins, aksesorë të çuditshme dhe shumëngjyrëshe, të gjitha këto janë vetëm disa nga trendet që ishin të njohura gjatë asaj dekadë.
FOTO GALERI
Epo, këtu janë disa nga të famshmit që me të vërtetë arritën ta bënin modën e viteve 80’ të dukej e mirë dhe ta tërhiqnin së bashku në veshje kohezive, me stil.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURA CELEBRITETE MODA VESHJE VITET 80

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved