"Sex and the City" rikthehet në TV: Ja si e imagjinojmë stilin e Carrie & Co. në episodet e reja
 
Shperndaje
ikub#: 2101160002
16 vjet pas përfundimit të serisë së kultit, Carrie dhe shoqëruesit e saj kthehen. Ja çfarë presim prej tyre, të paktën për sa i përket stilit ...
FOTO GALERI
Lajmi për një kapitull të ri "Sex and the City" shpesh është hedhur në rrjet në vitet e fundit. Aq shpesh sa, disa ditë më parë, mbërriti njoftimi zyrtar, i plotë me një ngacmues të aprovuar nga HBO të shpërndarë nga Sarah Jessica Parker përmes Instagramit, e cila dekretoi se "po, episodet e reja duhet të xhirohen". Premisat: “Sex and the City” ka qenë dhe është një serial kult sidomos për temat që trajtohen, seksi në TV, nuk është propozuar kurrë në atë mënyrë më parë, por ky serial flet gjithashtu edhe për modën. Ne u përpoqëm të imagjinojmë kursin e ri të "vajzave", duke kombinuar secilën prej tyre me disa pamje nga sfilatat Pranverë-Verë 2021. Dhe këtu ato janë një nga një, pasi ne presim t'i shohim përsëri. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MODA RIKTHIMI SEX AND TH CITY TV

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved