Truke nga princesha Diana që edhe fashionistet moderne mund t'i vlerësojnë
 
Shperndaje
ikub#: 2101040018
Princesha Diana kujtohet dhe adhurohet ende falë shpirtit të saj të lirë dhe mënyrës se si ajo arriti ta shfaqte atë në familjen mbretërore.
FOTO GALERI
Personaliteti i saj i shquar gjithashtu u tregua në stilin e saj të veshjes që admirohej nga shumë fashioniste në atë kohë. Edhe stilistët modernë sot i konsiderojnë të dobishme disa nga sekretet e saj të modës. Në fakt, janë detajet e vogla ato që e bënë imazhin e Dianës kaq sharmant.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FASHIONISTE PRINCESHA DIANA STILI TRUKE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved