Hailey Bieber në “Biblën” e Modës së 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2101040013
Të gjitha momentet më të mahnitshme të modës që na dha zonja Bieber.
FOTO GALERI
Po, kur bëhet fjalë për rrobat dhe aksesorët, askush, nga Hollywood në Paris, nuk mund të konkurrojë me Hailey dhe kjo përzgjedhje e të gjitha pamjeve ikonike të veshura me yllin në vitin 2020 jua dëshmon këtë.
Shfleto artikuj te tjere per: BIBLA HAILEY BIEBER MODA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved