Shikoni si ka evoluar gardëroba e Kate Middleton që kur u bë pjesë e mbretërisë
 
Shperndaje
ikub#: 2012310043
Sot, Kate Middleton jo vetëm që admirohet për bukurinë e saj delikate dhe elegancën, por ajo njihet gjithashtu si ikona e stilit më me ndikim në të gjithë Anglinë.
FOTO GALERI
Shtypi i është referuar kësaj në veçanti si "Efekti Kate". Por a keni menduar ndonjëherë se si vishej Dukesha e Kembrixhit para se të bëhej pjesë e mbretërisë? Sigurisht, është e vërtetë që si anëtare e familjes mbretërore është e lehtë të kesh akses në veshje të shkëlqyera dhe këpucë të mahnitshme. Sidoqoftë, Kate Middleton tashmë kishte një stil pak të lëkundur para të quhej dukeshë. Dhe për të provuar këtë, ne po ju tregojmë një listë të veshjeve më elegante që Kate Middleton kishte veshur ndonjëherë para se të bashkohej me familjen mbretërore. Nuk ka dyshim se ajo tashmë po zhvillonte të gjitha cilësitë e nevojshme për t'u bërë mbretëresha e modës dhe stilit që është sot.
 
Shfleto artikuj te tjere per: EVOLUIMI GARDEROBA KATE MIDDLETON

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved