Divat e bukurisë bëhen bashkë...
 
Shperndaje
ikub#: 2003060003
Kim Kardashian, Cher dhe Naomi Campbell bëhen bashkë për një film të shkurtër në fushën e modës të prodhuar nga CR Studio.
FOTO GALERI
E vendosur në qendër të qytetit të Los Anxhelesit, videoja bardh e zi është transmetuar nga një burrë mister që shkon posaçërisht në atë pjesë të qytetit, në mënyrë që të shohë bandën e femrave që hipin në motorë me nofkën “Angels Of Santee Street.”  Kim Kardashian 39-vjeç mori pjesë në një bashkëpunim epik i cili përfshin ndikimin e saj më të madh në stil, Cher, 73 vjeç dhe modelja  Naomi Campbell, 49 vjeç. Treshja luajti një histori bardh e zi të frymëzuar nga vitet '60 nëpër rrugët e Los Angeles. Kjo ishte ëndërr për Kim që shpesh thoshte se Cher ishte si heroina e saj për shkak të origjinës së tyre të përbashkët armene, gjithashtu Kim përflitej sikur kopjonte Naomi në stilin e saj. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FILM MODE MODELE STUDIO

Marre nga dailymail.com

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved