3 përbërës për një recetë flokësh, për femra dhe meshkuj
 
Shperndaje
ikub#: 2104280007
Kjo recetë e lashtë përgatitet vetëm me 3 përbërës të cilët gjenden në kuzhinën tuaj...
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA FLOKE RECETA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved