Si të përgatisni një vaj hidratues dhe regjenerues për lëkurën
 
Shperndaje
ikub#: 2104190004
Përzierja e duhur pasuron lëkurën tuaj me Vitamina dhe antioksidantë që e mbrojnë atë nga dëmtimet e jashtme dhe sigurojnë një hidratim të thellë.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: HIDRATIMI LEKURA VAJ

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved