5 këshilla për të shmangur ngadalësimin e kompjuterit
 
Shperndaje
ikub#: 2005030008
Me kalimin e kohës, kompjuterët tanë fillojnë të bëhen gjithnjë e më të ngadaltë.
FOTO GALERI
Disa prej shkaqeve janë të njohur dhe ndër to përmendim, prezencën e aplikacioneve të shumta, file të ndryshëm, te gjitha dokumentet që kemi ruajtur dhe në radhë të parë, programet, soft-et, që instalojmë në vazhdimësi.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA KOMPJUTERI NGADALESIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved