Si të pastrojmë gjunjët dhe bërrylat nga njollat e errëta
 
Shperndaje
ikub#: 2005020033
Akumulimi i qelizave te vdekura të lëkurës, fërkimi, ekspozimi i gjatë ndaj diellit ose një çekuilibër hormonal mund të bëhet shkak i gjunjëve dhe bërrylave të errëta.
FOTO GALERI
Ju prezantojmë 10 teknika të lehta por edhe super efektive për t'ju ndihmuar të ushqeni lëkurën tuaj dhe të  largoni pjesët e errëta.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BERRYLA GJUNJE NJOLLA PASTRIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved