Truket që duhet të dini me llakun e flokëve
 
Shperndaje
ikub#: 1904250096
Edhe nëse nuk përdorni atë për flokët tuaja, do ta përdorni për të tjera gjëra.
FOTO GALERI
Ja disa truke që mund të bëni me llakun e flokëve që do ju kursejnë shumë kohë dhe sakrifica.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA LLAK FLOKESH TRUKE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved