Si të mbroni bananet nga prishja
 
Shperndaje
ikub#: 1904240077
Bananet janë një frutë që nuk rezistojnë në kohë. Ne mund të blejmë një tufë banane të verdha dhe të forta dhe pas dy ditësh ato do të marrin ngjyrë kafe dhe qullen.
FOTO GALERI
Po si mund t'i mbajmë ato të freskëta për më gjatë? Ja 3 këshilla.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BANANE KESHILLA RUAJTJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved