Si të stamponi vetë bluzat tuaja
 
Shperndaje
ikub#: 1804200008
Si të stamponi vetë bluzat tuaja T-shirtet me logo, shkrime e grafike të ndryshme janë shumë në modë këtë sezon.
Këto T-shirte kombinojnë me gjithçka dhe krijojnë një pamje cool dhe trend të veshjesh. Mirëpo nëse do një bluze më të personalizuar, me figura që pëlqeni mos hezitoni ti bëni ato vetë. 
 
Mënyra është shumë e thjeshtë dhe do ju marrë shumë pak kohë. Një herë që e keni mësuar nuk do të ndaloni më eksperimentuari duke krijuar printe të ndryshme çdo ditë.
 
Në video jepet mënyra si të printoni vetë figura të ndryshme në T-shirtet tuaja.
 
Shfleto artikuj te tjere per: LOGO PRINTE T-SHIRT VIDEO

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved