Monumentet më të famshme dhe mitike të njerëzimit
 
Shperndaje
ikub#: 2104230011
Pjesa me e madhe e historisë së njerëzimit ka qene e mbushur me aventura, eksplorime dhe me synimin për të zbuluar thesare. Thesare që ndonjëherë nuk janë vetëm objekte me një vlere të pasur si për shembull ari por edhe bukuri madhështore po aq të çmuara por me vlerë artistike.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FAMA MITI MONUMENTE NJEREZIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved