Sexologji. Ç’pëlqejnë më shumë meshkujt tek një femër
 
Shperndaje
ikub#: 2104200003
Një seksologe dhe psikoterapeutiste, Serenella Salomoni, ka realizuar një sondazh me 500 meshkujt te cilët janë pyetur thjesht se cilën pjese te trupit femëror pëlqejnë me shume.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA MESHKUJ PELQIMI SEKSI SEXOLOGJI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved