Zhurmat e çuditshme të trupit tonë. Nga vijnë dhe çfarë tregojnë
 
Shperndaje
ikub#: 2104190015
Trupi ynë është një makineri e vërtete. Një uzinë që funksionon 24 orë në 24, që jeton dhe që bën zhurmë. Organizmi shpesh lëshon tinguj të çuditshme, të zhurmshëm dhe ndonjëherë të fshehte. Ja çfarë janë ato dhe nga vijnë.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: TRUPI ZHURMA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved