Përse na pëlqen fund-shpina e femrave
 
Shperndaje
ikub#: 2104190010
Meshkujt janë të tërhequr nga fund shpina femërore për një arsye precize që më në fund është shpjeguar shkencërisht nga kërkuesit e psikologjisë të Bilkent University në Turqi.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA FUNDSHPINA MESHKUJT PELQIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Artikuj të ngjashëm
Kuriozitete
Sexologji. Ç’pëlqejnë më shumë meshkujt tek një femër
Kuriozitete
5 sekrete të zyrës, që femrat...nuk i tregojnë
Kuriozitete
Misteret e mëdha dhe ende të pazgjidhura të Universit
Kuriozitete
Zhurmat e çuditshme të trupit tonë. Nga vijnë dhe çfarë tregojnë
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved