Cilat janë kënaqësitë më të mëdha në jetë
 
Shperndaje
ikub#: 2104160011
Shpesh thuhet se gjerat e vogla te japin me shume kënaqësi ne jete. Dhe kjo duket se ka gjetur një përgjigje pozitive edhe nga një sondazh i realizuar prej kompanisë Bupa ne Britani.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: JETA KENAQESIA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved