Kuriozitete për flamujt dhe flamurin kombëtarë
 
Shperndaje
ikub#: 2104140008
Çdo shtet ka flamurin e tij kombëtar. Përgjithësisht pas çdo flamuri ka një histori por ka dhe raste kur dy shtete ndajnë te njëjtin kompozim. Me poshtë janë disa kuriozitete për to.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLAMURI KURIOZITETE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved