Pentagoni konfirmon videon e gjashtë UFO-ve
 
Shperndaje
ikub#: 2104130003
Pentagoni ka konfirmuar se një sërë imazhesh dhe videosh që tregojnë objekte të paidentifikuara fluturuese që zhurmonin mbi anijet luftarake të Marinës në brigjet e Kalifornisë në vitin 2019 'u fotografuan' nga personeli i degës.
FOTO GALERI
 
 
 
 
 
 
]
368 516.035,25.035 C514.368,26.702 513.342,28.377 512.574,30.349 C511.834,32.258 511.326,34.438 511.181,37.631 C511.035,40.831 511,41.851 511,50 C511,58.147 511.035,59.17 511.181,62.369 C511.326,65.562 511.834,67.743 512.574,69.651 C513.342,71.625 514.368,73.296 516.035,74.965 C517.703,76.634 519.376,77.658 521.349,78.425 C523.257,79.167 525.438,79.673 528.631,79.82 C531.831,79.965 532.853,80.001 541,80.001 C549.148,80.001 550.169,79.965 553.369,79.82 C556.562,79.673 558.743,79.167 560.652,78.425 C562.623,77.658 564.297,76.634 565.965,74.965 C567.633,73.296 568.659,71.625 569.425,69.651 C570.167,67.743 570.674,65.562 570.82,62.369 C570.966,59.17 571,58.147 571,50 C571,41.851 570.966,40.831 570.82,37.631">
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JEREMY KENYON LOCKYER CORBELL (@jeremycorbell)

Shfleto artikuj te tjere per: PENTAGON UFO

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved