Ëndrrat më të shpeshta dhe si t’i interpretojmë ato
 
Shperndaje
ikub#: 2103090014
Kur shuajmë dritën për të shkuar në shtrat, truri ynë, tashmë është i lirë të udhëtojë mes dëshirave dhe frikës, shpesh të vështira për tu shpjeguar dhe përshkruar gjatë ditës.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved