Histori dhe mistere për katakombet e Parisit
 
Shperndaje
ikub#: 2103010025
Parisi është pa dyshim një prej qyteteve më të famshëm të botës për historinë, kulturën, veprat madhështore të artit. Por jo të gjithë e dinë që veç asaj që shtrihet mbi tokë, nën të ka edhe një tjetër qytet, plot histori dhe mistere.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: HISTORI KATAKOMBE MISTERE PARISI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved