Gjithë skenarët që kërcënojnë sot njerëzimin
 
Shperndaje
ikub#: 2102170006
Fundi i Botës është një prej temave që zgjon interes jo vetëm për njerëzit e thjeshte, por edhe për shkencëtaret dhe dijetaret, të cilët më shumë se sa për kuriozitet, janë të interesuar të njohin rreziqet që çojnë ne të, thjesht për të gjetur rrugën për tu mbrojtur.
FOTO GALERI
Në këtë kuptim, edhe shkencëtarët e Universitetit te famshëm te Oxford-it përmes një studimi janë përpjekur te identifikojnë kërcënimet më të mundshme që i kanosen njerëzimit, me te cilët kanë hartuar edhe një listë.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BOTA FUND SKENARE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved