Gabime që meshkujt vazhdojnë t’i bëjnë përsëri...dhe përsëri
 
Shperndaje
ikub#: 2102130039
Burrat priren të bëjnë të njëjtat gabime pa pushim.
FOTO GALERI
Nga ana tjetër, gratë që bëjnë gjëra të tilla janë pothuajse inekzistente. Ne po ju përmendim disa gjëra irracionale që meshkujt kokëfortë vazhdojnë ti bëjnë përsëri dhe përsëri, pa marrë parasysh se çfarë bëni me ta.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GABIME MESHKUJT VAZHDIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved