Foto që i kanë bërë këto dasma edhe më argëtuese
 
Shperndaje
ikub#: 2010070057
Shkrepje romantike dhe momente që supozohej të ishin private, kanë bërë xhiron e botës , sepse objektivi i aparatit ka kapur detaje të paparashikuara, që shpesh shkaktojnë të qeshura të mëdha.
FOTO GALERI
Të kesh një fotograf të mirë në dasmën tënde të ëndrrave do të thotë që ai duhet të kapë çdo detaj romantik të ditës tënde. Dhe këta fotografë ja kanë dalë më së miri.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASMA FOTO ZBAVITJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved