Mendimi i mjekut tjetër
 
Shperndaje
ikub#: 2009260026
Mendimi i mjekut tjetër Që në mëngjes, një mjek dhe gruaja e tij debatojnë ashpër.
Në inat e sipër, duke dalë nga shtëpia, mjeku i thotë të shoqes:
 
- Dhe që ta dish, je për të ardhur keq në shtrat...
 
Rreth mesditës, mjeku fillon të ndihet keq për atë çfarë i tha gruas dhe vendos ta marrë në telefon. Pas shumë zilesh, më në fund ajo e hap telefonin dhe përgjigjet e lodhur.
[I ngjashëm: Komanda në shtëpi ]
[I ngjashëm: Rrëfimi i sinqertë ]
 
- Ky ishe zemër? Pse mezi e hape telefonin dhe pse mezi merr frymë?
- Isha në shtrat..
- Në shtrat? Çfarë bëje në shtrat në këtë orë?
- Mora mendimin e një mjeku tjetër për atë që më the në mëngjes... – ia kthen gruaja.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GRUAJA MJEKU SHTRATI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved