Rrëfimi i sinqertë
 
Shperndaje
ikub#: 2009220074
Rrëfimi i sinqertë Dy shoqe janë ulur në kafe dhe po i rrëfejnë njëra tjetrës disa sekrete.
Në një moment njëra pyet tjetrën:
 
- Më thuaj sinqerisht, a ka gjetur ndonjëherë burri jot ndonjë mashkull të panjohur në dhomën e gjumit?
- Jo, jo, asnjëherë. Gjithmonë kanë qenë shokët e tij...
 
Shfleto artikuj te tjere per: BURRI RREFIMI SHOQE

Marre nga ikub.al

loading...






 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved