Komanda në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 2009090053
Komanda në shtëpi Blerimi është takuar me shokët e tij.
Ata diskutojnë për problemet në familje dhe në një moment ai fillon të mburret:
 
- Në shtëpinë time jam unë që bëj komandën. Ja dje për shembull i thashë gruas: “ Zemër më jep ujë të ngrohtë..”
- Dhe ta soli ajo? – e pyeti njëri prej shokëve.
- Po, menjëherë madje sepse unë nuk mund t’i laj kurrë enët me ujë të ftohtë...
Shfleto artikuj te tjere per: ENET GRUAJA KOMANDA SHTEPIA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved